Kolorowe drukarki laserowe i ich plusy.

zamienniki do drukarek

zamienniki do drukarek

Tania, niezawodna czy w powszechnej opinii tania w eksploatacji. Który z tych czynników powinniśmy wziąć pod uwagę przy zakupie kolorowego urządzenia drukującego???
Firmy/osoby prywatne które intensywnie korzystają z wydruków na swoim urządzeniu, często decyduje się na zakup tzw. laseru.  Do niedawna najchętniej kupowanymi drukarkami były modele monochromatyczne, jednak w związku z niską ceną również kolorowe laserowe drukarki cieszą się dużą popularnością. Czynnikiem zachęcającym do zakupu takiego urządzenie za pomocą którego będziemy mogli wydrukować w kolorze jest niska cena zamienników do drukarek. Proszki którymi napełnione są kasety do drukowania nie zasychają, dzięki czemu po dłuższej przerwie w użytkowaniu drukarki, nie będziemy mieli niemałej niespodzianki związanej z zaschniętym tuszem – tak jak to bywa w drukarkach atramentowych.
Szybkość wydruków na drukarce laserowej jest średnio o połowę krótszy niż na drukarce laserowej. Przy małej ilości wydruków zazwyczaj nie ma to większego znaczenia, jeżeli natomiast w grę wchodzi kilkadziesiąt a nawet kilkaset wydruków miesięcznie to zaoszczędzić możemy kupę czasu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Tonery i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.